Preskočiť na obsah

Košík

Váš košík je prázdny

Villa Vino Rača

Vína značky Villa Vino Rača z vlastných vinohradov v Rači a z ďalších slovenských vinohradníckych oblastí. V ponuke nájdete biele, červené, ružové, perlivé aj ovocné vína. Odrody ako Rizling rýnsky, Tramín červený, Račianska frankovka, Chardonnay, Dunaj či Irsai Oliver sú dostupné v kolekciách Exclusive, Excellence, Grand Vin aj v limitovaných cisárskych sériách. Hľadáte darček? Pozrite si naše darčekové balenia. Objednajte online s doručením po celom Slovensku.

Zoradiť podľa

49 produktov

Dunaj Exclusive červené víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
DUNAJ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Rizling rýnsky neskorý zber Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RIZLING RÝNSKY Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Račianska Frankovka Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RAČIANSKA FRANKOVKA Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cabernet Sauvignon Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CABERNET SAUVIGNON Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cuvée Exclusive ovocné víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CUVÉE Exclusive Predajná cena€6,59 (€8,79/l)
Rizling vlašský Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RIZLING VLAŠSKÝ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Tereziánska Frankovka fľaša 0,75l Villa Vino Rača
TEREZIÁNSKA FRANKOVKA Predajná cena€7,29 (€9,72/l)
Frankovka modrá Exclusive červené víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
FRANKOVKA MODRÁ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
RIZLING RÝNSKY Bobuľový výber Exclusive
RIZLING RÝNSKY Bobuľový výber Exclusive Predajná cena€7,49 (€9,99/l)
Rulandské šedé Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RULANDSKÉ ŠEDÉ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Tramín červený Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
TRAMÍN ČERVENÝ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Chardonnay Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CHARDONNAY Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
GRAND VIN Dunaj
GRAND VIN Dunaj Predajná cena€8,99 (€11,99/l)
Devín Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
DEVÍN Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Irsai Oliver Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
IRSAI OLIVER Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Tramín červený Excellence fľaša 0,5l Villa Vino Rača
TRAMÍN ČERVENÝ Excellence Predajná cena€5,10 (€10,20/l)
Frankovka modrá rosé Excellence fľaša 0,5l Villa Vino Rača
FRANKOVKA MODRÁ ROSÉ Excellence Predajná cena€5,10 (€10,20/l)
Alibernet Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
ALIBERNET Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cisársky Tramín červený fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CISÁRSKY TRAMÍN ČERVENÝ Predajná cena€7,29 (€9,72/l)
Frankovka modrá Excellence fľaša 0,5l Villa Vino Rača
FRANKOVKA MODRÁ Excellence Predajná cena€5,10 (€10,20/l)
Pálava Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
PÁLAVA Exclusive Predajná cena€8,19 (€10,92/l)
Dunaj Exclusive ružové víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
DUNAJ Exclusive ružové Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Svätovavrinecké Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
SVÄTOVAVRINECKÉ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cisárska Frankovka modrá ružové víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CISÁRSKA FRANKOVKA MODRÁ ružová Predajná cena€7,29 (€9,72/l)
Račianska Frankovka Exclusive ružové víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RAČIANSKA FRANKOVKA Exclusive ružová Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Sauvignon Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
SAUVIGNON Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cisársky Cabernet Sauvignon fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CISÁRSKY CABERNET SAUVIGNON Predajná cena€7,29 (€9,72/l)
Veltlínske zelené Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
VELTLÍNSKE ZELENÉ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Muškát žltý Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
MUŠKÁT ŽLTÝ Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Rulandské modré Exclusive ružové víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RULANDSKÉ MODRÉ Exclusive ružové Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
Cisárska Ribessa fľaša 0,75l Villa Vino Rača
CISÁRSKA RIBESSA Predajná cena€6,19 (€8,25/l)
Rulandské šedé Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
Rulandské šedé Grand vin Predajná cena€8,19 (€10,92/l)
Aurelius Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
AURELIUS Exclusive Predajná cena€7,09 (€9,45/l)
Frizzante Cabernet Sauvignon ružové sýtené perlivé víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
FRIZZANTE CABERNET SAUVIGNON ružové Predajná cena€6,00 (€8,00/l)
Frizzante Irsai Oliver sýtené perlivé víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
FRIZZANTE IRSAI OLIVER Predajná cena€6,00 (€8,00/l)
Devín Grand Vin fľaša 0,75l Villa Vino Rača
GRAND VIN Devín Predajná cena€8,19 (€10,92/l)
Rulandské biele Exclusive fľaša 0,75l Villa Vino Rača
RULANDSKÉ BIELE Exclusive Predajná cena€6,29 (€8,39/l)
GRAND VIN Devín + Dunaj
GRAND VIN Devín + Dunaj Predajná cena€13,99 (€9,33/l)
Grand Vin Frankovka modrá ružové víno fľaša 0,75l Villa Vino Rača
GRAND VIN Frankovka modrá ružová Predajná cena€8,19 (€10,92/l)
ČERVENÉ CUVÉE TRILÓGIA
ČERVENÉ CUVÉE TRILÓGIA Predajná cena€5,49 (€7,32/l)
TEREZIÁNSKA FRANKOVKA + 2 poháre s logom
TEREZIÁNSKA FRANKOVKA + 2 poháre s logom Predajná cena€10,90 (€14,53/l)
GRAND VIN Dunaj + 2 poháre s logom VVR
GRAND VIN Dunaj + 2 poháre s logom VVR Predajná cena€10,90 (€14,53/l)
FRIZZANTE Irsai Oliver + Cabernet Sauvignon
FRIZZANTE Irsai Oliver + Cabernet Sauvignon Predajná cena€12,00 (€8,00/l)
Cisársky Tramín červený + Tereziánska frankovka
Cisársky Tramín červený + Tereziánska frankovka Predajná cena€12,89 (€8,59/l)
RUŽOVÉ CUVÉE TRILÓGIA
RUŽOVÉ CUVÉE TRILÓGIA Predajná cena€5,49 (€7,32/l)
BIELE CUVÉE TRILÓGIA
BIELE CUVÉE TRILÓGIA Predajná cena€5,49 (€7,32/l)
Excellence Tramín Červený a Frankovka Modrá Rosé 0.5l darčekové balenie čierne Villa Vino Rača
Excellence Tramín Červený a Frankovka Modrá Rosé 0.5l darčekové balenie krémové Villa Vino Rača